• Kayıt
PHPR.NET'e hoşgeldiniz. Başta PHP olmak üzere Web Programlama alanlarında soru sorabilir ve mevcut sorulara cevaplar vererek puan kazanabilirsiniz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
PHPR.NET Hoşgeldiniz. PHPR.NET sizin için bir Web Programlama soru cevap ortamıdır. Öncellikle PHP, JQUERY, CSS, HTML olmak üzere her türlü Web Programlama konusunda sorular sorabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Konu ve sorulara video eklemek için editöre video linkini yapıştırmanız yeterlidir. Resim eklemek için soru sorarken editörün üstündeki resim ekleme düğmesini tıklayıp karşıya yükle linkini kullanabilirsiniz.

İlk soru ve ilk heyecan!

+1 oy
Merhaba

Bugün PHPR.NET'in doğuşunun gerçekleştiği bir gün. Tabiiki bir site webmasteri olarak ve bir php geliştiricisi adayı rolündeyken böyle bir alan adıyla böyle bir içerik üretme çabası içerisinde açılacak bir site gerçekten beni heyecanlandırıyor. Gelecekte ne olur ne olmaz, siteye nereye gelir nereye gider bilemem ama eğitim ve bilgiyle ilgili bir kaynak daha yaratmak keyif veriyor. Lakin gelir getirir mi bilemiyoruz :) getirse oda işin tatlısı olurdu. PHP harika bir web programlama dili. Şahane bir ekip bu dilin arkasında. Open source olması da başka bir özel şey. Bizde böyle bir alan adıyla öncellikle PHP konusu olmak üzere diğer web programlama dillerinde ilgilenen insanların soru sorup cevap alacakları bu ortamı geliştirmek için çalışacağız.
2, Ekim, 2013 Genel kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
PHPR.NET hayırlı olsun tüm geliştirici ve web programcılarına...
2, Ekim, 2013 Faruk Buğur (205 puan) tarafından cevaplandı
Heyecan geçmeye yerini daha çok site için hedeflere bırakmaya başladı. Sitemiz google.com üzerinde oturdu ve gerekli indexlemeler sürüyor. Şimdilik soruları ve konuları eklemeye devam ediyoruz.
Güzel sistem yapmışsınız sizmi yaptınız bu siteyi yoksa hazır bir scriptmidir hocam? başarılarınızın devamını dilerim.

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
15, Kasım, 2013 Genel kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
11, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
+2 oy
2 cevap
9, Ekim, 2014 Genel kategorisinde olcay (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
15, Kasım, 2013 Genel kategorisinde BirDil (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
2, Ekim, 2013 Genel kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
...