• Kayıt
PHPR.NET'e hoşgeldiniz. Başta PHP olmak üzere Web Programlama alanlarında soru sorabilir ve mevcut sorulara cevaplar vererek puan kazanabilirsiniz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
PHPR.NET Hoşgeldiniz. PHPR.NET sizin için bir Web Programlama soru cevap ortamıdır. Öncellikle PHP, JQUERY, CSS, HTML olmak üzere her türlü Web Programlama konusunda sorular sorabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Konu ve sorulara video eklemek için editöre video linkini yapıştırmanız yeterlidir. Resim eklemek için soru sorarken editörün üstündeki resim ekleme düğmesini tıklayıp karşıya yükle linkini kullanabilirsiniz.

PHP Giriş Dersi

+1 oy
Merhaba Arkadaşlar

Youtube ve diğer video siteleri üzerinden, veya kendi yazdığımız makalelerle size PHP ile ilgili tüm dersleri PHP Dersleri kategorisine ekleyeceğiz. Hem Türkçe hemde ingilizce kaynaklardan edindiğimiz derslerle sizde PHP bilginizi ilerletebileceksiniz. Ayrıca ilgili dersle alakalı konunun altından cevap özelliğiyle sorular sorabilirsiniz.Bir çok kaynaktan dersler ekleneceği için bazı benzer içerikte derslere phpr.nette denk gelebilirsiniz. Fakat aynı konuyu farklı kaynaklardan izlemek veya okumak kesinlikle yararlıdır.
2, Ekim, 2013 PHP Dersleri kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Bende dersler var bunları paylaşabilirim fakat telif nedeniyle sıkıntı olur diyede düşünüyorum.
26, Ekim, 2014 olcay (375 puan) tarafından cevaplandı

İlgili sorular

+1 oy
0 cevap
0 oy
0 cevap
11, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap
4, Ekim, 2013 PHP kategorisinde Faruk Buğur (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
0 oy
1 cevap
2, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
...