• Kayıt
PHPR.NET'e hoşgeldiniz. Başta PHP olmak üzere Web Programlama alanlarında soru sorabilir ve mevcut sorulara cevaplar vererek puan kazanabilirsiniz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
PHPR.NET Hoşgeldiniz. PHPR.NET sizin için bir Web Programlama soru cevap ortamıdır. Öncellikle PHP, JQUERY, CSS, HTML olmak üzere her türlü Web Programlama konusunda sorular sorabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Konu ve sorulara video eklemek için editöre video linkini yapıştırmanız yeterlidir. Resim eklemek için soru sorarken editörün üstündeki resim ekleme düğmesini tıklayıp karşıya yükle linkini kullanabilirsiniz.

JQuery öğrenmek için kaynaklar nelerdir?

0 oy

Merhaba Değerli PHPR.NET ziyaretçileri

Javascript kütüphanesi olan jquery ile ilgili kaynak arayışında olan bir r10 üyesinin kısa bir bilgilendirme yazısını paylaşmak istedim.

Eğer temel bir eğitim ile başlamak istiyorsanız jQuery Air size en iyi altyapıyı sunacaktır.

Sisteme üye olup dersleri izleyip, uygulama ödevlerini anlayarak gerçekleştirdiğiniz takdirde 1-2 hafta içerisinde aklınıza gelebilecek herşeyi yazabilirsiniz. Daha doğrusu bu sizin hayal gücünüze ve yeteneğinize kalmış birşey.

1 lesson izledikten sonra testi geçmek zorundasınız. Yoksa bir sonraki lesson'a geçemiyorsunuz. Tıkandığınız sorularda burası size yardımcı olacaktır. Testlerin cevaplarını listelemişler. Ama dediğim gibi testleri anlayarak yapmalısınız yoksa bir işe yaramaz. Eğer başarıyla eğitimi tamamlarsanız temel seviyede bir bilgi seviyesine erişeceğiniz garanti. Bunu geliştirmek için sürekli uygulama geliştirmelisiniz. İnternette gördüğünüz en basitten başlayarak, teker teker örnekleri incelemeli ve geliştirmelisiniz.

Sizde farklı kaynaklar ve önerilere sahipseniz paylaşabilirsiniz.

2, Ekim, 2013 JQUERY kategorisinde admin (835 puan) tarafından soruldu
2, Ekim, 2013 admin tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
15, Kasım, 2013 Genel kategorisinde admin (835 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap
4, Ekim, 2013 PHP kategorisinde Faruk Buğur (205 puan) tarafından soruldu
...