• Kayıt
PHPR.NET'e hoşgeldiniz. Başta PHP olmak üzere Web Programlama alanlarında soru sorabilir ve mevcut sorulara cevaplar vererek puan kazanabilirsiniz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
PHPR.NET Hoşgeldiniz. PHPR.NET sizin için bir Web Programlama soru cevap ortamıdır. Öncellikle PHP, JQUERY, CSS, HTML olmak üzere her türlü Web Programlama konusunda sorular sorabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Konu ve sorulara video eklemek için editöre video linkini yapıştırmanız yeterlidir. Resim eklemek için soru sorarken editörün üstündeki resim ekleme düğmesini tıklayıp karşıya yükle linkini kullanabilirsiniz.

Temel Programlama ilkeleri neler olabilir?

0 oy

Evet benim gibi her programcının ilgil duyabileceği bir soru ve harıl harıl arayacağı bir içerikten söz ediyoruz. Herşeyin olduğu gibi programlamanında düzen ve devamlılığı için ilkeleri ve koşulları olması gerekir. Bu konuda rastladığımız içerik ve yazıları ayrıca da linkleri bu konu başlığı altına eklersek yararlı olabilir.

Benim ilk rastladığım link

http://fehmicansaglam.net/temel-programlama-ilkeleri/

Gayet iyi Programlama içeriğine sahip blog sitesini ziyaret etmeyi tavsiye ederim. Ayrıca sizinde programlama ve yazılımla alakalı siteleri paylaşmanızı bekliyorum.

15, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

+1 oy
0 cevap
+1 oy
2 cevap
0 oy
0 cevap
11, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap
4, Ekim, 2013 PHP kategorisinde Faruk Buğur (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
2, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
...