• Kayıt
PHPR.NET'e hoşgeldiniz. Başta PHP olmak üzere Web Programlama alanlarında soru sorabilir ve mevcut sorulara cevaplar vererek puan kazanabilirsiniz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
PHPR.NET Hoşgeldiniz. PHPR.NET sizin için bir Web Programlama soru cevap ortamıdır. Öncellikle PHP, JQUERY, CSS, HTML olmak üzere her türlü Web Programlama konusunda sorular sorabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Konu ve sorulara video eklemek için editöre video linkini yapıştırmanız yeterlidir. Resim eklemek için soru sorarken editörün üstündeki resim ekleme düğmesini tıklayıp karşıya yükle linkini kullanabilirsiniz.

Sitene girenleri öğrenmek ve Ücretsiz Sayaç hizmeti

+1 oy
Evet herkesin ihtiyaç duyduğu sunucumuzun bazen karşılayamadığı istatistik ve hitlerinizi nasıl göreceğinizle ilgili bir soru sorup yine cevabını vereceğiz? Böylece webmasterler sitelerine tekil ve çoğul hitlerini nasıl göreceklerini bulabilir hemde ücretsiz ve script kurmadan.
15, Kasım, 2013 Genel kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Tabii sitenize php scripti kurun diyebiliriz ama çoğumuz bunu yapmaz istemez bazılarımız ise google analytics kullanabilir. Bazılarımız analytics içeriklerimizin kopya olanlarını farkeder korkusuyla alternatiflere yönelir. İşte size güzel bir ücretsiz öneri. statcounter.com evet statcounter tekil hit, sitede o an olanlar, siteye hangi kelimelerden gelinmiş, sitede kalma süresi , siteye geri dönüşler veya siteye gelenlerin ip ve lokasyon bilgilerini verebiliyor. Ve sitede görünmeyecek şekilde bir kod ile kolayca ekleyebiliyorsunuz. Yani sitenize görünen bir banner eklemek zorunda değilsiniz..

 

Statcounter.com ile ilgili soru ve cevaplarınızı ya da alternatif seçenekleri konu altından yazabilirsiniz.
15, Kasım, 2013 admin (845 puan) tarafından cevaplandı
Sitenize kuracağız eklentiler cpuyu yorabiliyor, o yüzden aracı site kullanmanızda fayda var özellikle yandexin sayacını tavsiye ederim.
Herkes yandex kullanıyo şu sıralar onu gizleyebiliyormuyuz peki?

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
2, Ekim, 2013 Genel kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
2, Ekim, 2013 JQUERY kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap
+1 oy
1 cevap
15, Kasım, 2013 SEO kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
11, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
...