• Kayıt
PHPR.NET'e hoşgeldiniz. Başta PHP olmak üzere Web Programlama alanlarında soru sorabilir ve mevcut sorulara cevaplar vererek puan kazanabilirsiniz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
PHPR.NET Hoşgeldiniz. PHPR.NET sizin için bir Web Programlama soru cevap ortamıdır. Öncellikle PHP, JQUERY, CSS, HTML olmak üzere her türlü Web Programlama konusunda sorular sorabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Konu ve sorulara video eklemek için editöre video linkini yapıştırmanız yeterlidir. Resim eklemek için soru sorarken editörün üstündeki resim ekleme düğmesini tıklayıp karşıya yükle linkini kullanabilirsiniz.

En iyi meta description ( açıklama ) nasıl olmalıdır?

0 oy
Seo konusunda temel şeylerden biride meta descriptiondur. Yani bir sayfanın kısa açıklamasıdır. Google meta keywordu artık geçerli saymasada meta description özellikle arama motorlarında önemli bir yer tutar. En iyi ve en ideal meta description uzunluğu nette bir çok yerde maksimum 160 karakter olarak kabul görüyor. Meta açıklama için sayfanın gerçek amacı belli temel açıklayıcı kelimelerle belirtilmelidir.

 

Örneğin : Web analizi nedir başlıklı bir sayfanın bence açıklaması : Sitenizin analizini nasıl gerçekleştireceğinizi bulabileceğiniz sayfa.

Tabii üstteki yorumsal bir açıklama. Başkası buna itiraz edebilir veya ideal bulmayabilir. Ama açıklama genelde bir sayfanın herkesce anlaşılacak temel bazı kelimelerle kısaca belirtilmesi olayıdır.

Sizinde konuyla alakalı görüşleriniz varsa veya sorunlarınız konunun altına kolayca ekleyebilirsiniz.
29, Kasım, 2013 SEO kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Özgün oldukdan sonra 200 e kadar yolu var bence.
26, Ekim, 2014 olcay (375 puan) tarafından cevaplandı

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
15, Kasım, 2013 SEO kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
0 oy
0 cevap
5, Ekim, 2013 JavaScript kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
2, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
...