• Kayıt
PHPR.NET'e hoşgeldiniz. Başta PHP olmak üzere Web Programlama alanlarında soru sorabilir ve mevcut sorulara cevaplar vererek puan kazanabilirsiniz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
PHPR.NET Hoşgeldiniz. PHPR.NET sizin için bir Web Programlama soru cevap ortamıdır. Öncellikle PHP, JQUERY, CSS, HTML olmak üzere her türlü Web Programlama konusunda sorular sorabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Konu ve sorulara video eklemek için editöre video linkini yapıştırmanız yeterlidir. Resim eklemek için soru sorarken editörün üstündeki resim ekleme düğmesini tıklayıp karşıya yükle linkini kullanabilirsiniz.

PHP Seviyeleriyle ilgili

0 oy
Merhaba Arkadaşlar

Piyasada özellikle PHP ile ilgili en çok merak edilen konulardan biride düzey yani seviyelerdir. Bu seviye konusu bence hep yanlış anlaşılır. Çünkü insanlar bir dil olduğundan mıdır bilinmez teoriyi olayın tümü olarak algılayabilir. Yani PHP'yi teoride öğrenen biri uzmanmış psikolojisine girebilir. Fakat maalesef PHP uzmanı olmak öyle teoriyi bilmekle olunmuyor. Herşeyden önce PHP'de iki öncellikli seviye var. Bunlardan biri junior diğer ise senior.

PHP programlama yapmak için öncellikle yolunuz teoriye uğruyor. Teoriyi iyice hatim ettikten sonra pratik için junior oluyorsunuz. Birşeyler yazıp çizip ortaya çıkarıp 3-5 yıl deneyim elde ettikten sonra yeteneklerine göre senior olma şansı ancak o zaman ortaya çıkıyor. Yani senior olmak diğer adıyla uzman olmak için teoriyi yutmak hiç mi hiç yetmiyor.

O yüzden Teorik PHP öğrenimi sizi asla yanıltmasın. Ve Web programlama ile ilgili birşeyler yapacaksanız bu ayrıntıları internette detaylı olarak araştırmanızda yarar var. Süreci iyice bilmek ve pratik yani deneyim olmadan birşeyler yapabilmenin pek olası olmadığını anlamanızda yarar var. Böylece sizi derin hayal kırıklıkları ve düşünmeler beklemez.
2, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

+1 oy
0 cevap
0 oy
0 cevap
11, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap
4, Ekim, 2013 PHP kategorisinde Faruk Buğur (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
2, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
2, Ekim, 2013 PHP kategorisinde admin (845 puan) tarafından soruldu
...