• Kayıt
PHPR.NET'e hoşgeldiniz. Başta PHP olmak üzere Web Programlama alanlarında soru sorabilir ve mevcut sorulara cevaplar vererek puan kazanabilirsiniz. Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.
PHPR.NET Hoşgeldiniz. PHPR.NET sizin için bir Web Programlama soru cevap ortamıdır. Öncellikle PHP, JQUERY, CSS, HTML olmak üzere her türlü Web Programlama konusunda sorular sorabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Konu ve sorulara video eklemek için editöre video linkini yapıştırmanız yeterlidir. Resim eklemek için soru sorarken editörün üstündeki resim ekleme düğmesini tıklayıp karşıya yükle linkini kullanabilirsiniz.

PHPR.NET Hakkında

Merhaba Değerli ziyaretçilerimiz Ziyaret etmekte olduğunuz sitemiz phpr.net tamamiyle web programlama konularında ilgili kişilerin kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak, karşılaştıkları sorunları çözmek için kurulmuştur. PHPR.NET üyeliği ve soru sormak tamamen ücretsizdir. Sorular hem üyeler hemde site moderatörleri tarafından cevaplanır. Sitede ayrıca her etkinlik için puan kazanma şansı bulunmaktadır. Sorulara video ve mp3 ekleyebilirsiniz. Sitemizle ilgili fikir ve düşüncelerinizi soru olarak ya da email ile bize ulaştırabilirsiniz.
...